KURUMSAL

Koşulsuz sağlık hizmeti, maksimum hasta memnuniyeti

HAKKIMIZDA

Hastanemiz, Maremar Sağlık Hizmetleri A.Ş. sahipliğinde 05/08/2013 tarihinde Sağlık Bakanlığımızdan ruhsatlandırılarak MARASH LIFE HOSPITAL ismiyle hizmet vermeye başlamıştır.

2013 yılında, herkesin sağlıklı yaşam ve sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanma hakkını ilke edinerek yola çıktık. Çıktığımız yolda evrensel tıbbi etik ve bilimsel değerler ışığında, insanların yaşam kalitesini arttırarak ulaşılabilir, güvenilir sağlık hizmeti sunmayı amaç edindik. Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen Marashlife her geçen gün ilerlemesini devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ

Son gelişmelerin ve bilimsel verilerin ışığında hasta odaklı tedavi yaklaşımını benimsiyoruz. Tüm tanı ve tedavi yöntemlerini, tıbbi etik ilkelerinden taviz vermeden uyguluyor, uzman hekim kadromuzla hastalarımıza çağdaş hastane ortamında hijyenik hizmet veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Dünya standartlarında çağdaş yenilikleri ve kaliteli sağlık hizmetlerini toplumun çoğunluğuna ulaştırmada öncülük eden kurum olmak ilk hedefimizdir. Sunduğumuz sağlık hizmetleri ile yaşam kalitenizi yükseltmenin yanında hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamaya devam ederek şehrimizde ve ülkemizde model oluşturmak ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmak ana vizyonumuzu oluşturmaktadır.